Mężczyzna z Karoliny Południowej został skazany na trzy lata więzienia po tym, jak przyznał się do winy za uprawianie seksu z koniem. Został złapany na taśmie wideo.

Według Associated Press, Rodell Vereen, 50, został również nakazany przez sędziego w środę, aby poddać się leczeniu zdrowia psychicznego, gdy zostanie zwolniony i nigdy nie zbliżać się do stajni.

Właścicielka konia Barbara Kenley przyłapała go latem na wchodzeniu do stodoły i trzymała go dla władz w punkcie strzału.

Ponadto, sędzia Larry Hyman skazał Vereena na trzy lata więzienia za naruszenie warunków zawieszenia w związku z innym oskarżeniem o podsłuch z 2007 roku (z tym samym koniem).

Wyroki będą biegły równolegle.

Kenley powiedziała policji, że przyłapała Vereena na uprawianiu seksu z 21-letnią samicą konia o imieniu Sugar. Założyła kamerę monitorującą i nagrała na wideo atak Vereena na jej konia.

W rezultacie koń Kenley zachowywał się dziwnie i dostawał infekcji.

W wywiadzie dla The Sun News z Myrtle Beach, Kenley powiedział, że radzenie sobie z tym incydentem było stresujące.

„Przeszedłem przez piekło przez ostatni rok i spowodowało to wiele trudności,” powiedział Kenley. „Jest wiele kpin i żartów, które krążą wokół tej sprawy. A człowiek może znieść tylko tyle”.

Myśl o tym, że ludzie uprawiają seks ze zwierzętami, powinna być naprawdę bezmyślna. Jednak w niektórych stanach bestialstwo jest trudne do ścigania, ponieważ nie istnieje prawo dotyczące seksualnej napaści na zwierzę.

Podczas gdy ponad 30 stanów ma prawo przeciwko bestialstwu, około 15 nadal go nie ma. Prokuratorzy w tych stanach często muszą argumentować sprawy na podstawie ustaw o okrucieństwie wobec zwierząt.

Ta sprawa z New Jersey jest tego przykładem. W jakiś sposób sędzia uznał, że nie ma wystarczających dowodów na to, że molestowanie seksualne krów jest równoznaczne z ich dręczeniem. Oddalił zarzuty o okrucieństwo wobec zwierząt.

W Tennessee policja nalegała na ustawodawców, aby wprowadzić prawo o bestialstwie, aby uczynić je przestępstwem. Niedawno dwóch mężczyzn i kobieta w Tennessee zostali oskarżeni o wykonywanie aktów seksualnych z końmi i psem.

Stan Waszyngton rozważa nowe prawo, które dodałoby przestępstwa bestialstwa do rejestru przestępców seksualnych, a władze powiedziały, że chciałyby zobaczyć podobne prawo w Tennessee.

Ostatnie przypadki Tennessee są pierwszymi oskarżeniami na mocy prawa o bestialstwie, które czyni to przestępstwem:

Uczestniczenie w aktywności seksualnej ze zwierzęciem;
Pomagać komuś innemu angażować się w aktywność seksualną ze zwierzęciem; 
Pozwolić, aby taka aktywność miała miejsce na twojej posesji;
robienia lub posiadania filmów lub zdjęć z takich czynności;
lub promować, organizować lub reklamować takie zachowanie.

Prawo ma wyjątki dla działań związanych z komercyjną hodowlą zwierząt.

Więc, czy sprawiedliwość dla Sugar, 21-letniej klaczy jest słodka?

Kenley powiedziała gazecie Sun News Myrtle Beach, że była w większości zadowolona z werdyktu, ale życzyła sobie, aby Vereen otrzymał więcej czasu spędzonego w więzieniu.

Od czasu przyznania się do zarzutu zdrady w zeszłym roku, Vereen został zarejestrowany jako przestępca seksualny, zgodnie z stanowym Wydziałem Egzekwowania Prawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *