Charlie Dolly Pierścionek z gruszką Pavé

Dzięki uprzejmości Charlie Dolly

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pierścionka zaręczynowego od nowego projektanta
Band

Kiedy rozważa nowy projektant biżuterii grzywny do tworzenia raz w życiu pierścień, najbardziej znaczącym szczegółem do rozważenia jest jakość. Po tym wszystkim, jest to pierścień, który będzie na palcu na zawsze, więc chcesz, aby zapewnić, że pozostaje tak doskonały, jak to robi w dniu powiedzieć „tak!”. Zrób swoje badania i poświęć trochę czasu, aby rozważyć wszystkie opcje. Zaczyna się to od zespołu.

„Upewnij się, że zespół jest wykonany z wysokiej jakości metalu, prawdziwego 14k złota lub platyny, i że można zmienić jego rozmiar”, sugeruje Amanda Treviso.

Kamień

Teraz to jest ta zabawna część! Wybierz kamień, który nie tylko pasuje do Twojego osobistego stylu, ale również taki, który przetrwa próbę czasu. „Uwielbiamy naturalne diamenty i kamienie szlachetne, ponieważ zachowują one swoją wartość i są naprawdę jedyne w swoim rodzaju” – mówi Treviso.

Rozważ opting na kamień, który będzie trwały przed codziennym zużyciem i rozdarciem. To będzie w dużej mierze przyczynić się do tego, jak dobrze wygląd pierścienia będzie trwać przez całe życie. „Polecamy twardsze kamienie, takie jak diamenty, rubiny, szafiry, akwamaryny lub morganitu, ponieważ będzie nosić pierścień codziennie. Sprawdź, czy jubiler ma politykę aktualizacji, w przypadku, gdy chcesz zmienić kamień centralny później, albo na większy rozmiar lub inny kształt,” Treviso zaleca. „Poproś o lupę – powinieneś być blisko i osobiście patrząc na diament lub kamień szlachetny,” radzi Treviso.

Styl

Twój pierścionek zaręczynowy powinien być bezpośrednim odzwierciedleniem Twojego osobistego stylu, jak również bezwarunkowej miłości i zaangażowania w Twój związek. Wybierz taki, który będzie się z tym wiązał. To jest często decyzja jelit, ale nadal wymaga trochę logiki i rozważań. „Odrób pracę domową. Czy chcesz ponadczasowy kawałek? Unikatowy? Modnego? Czy to jest twoje ustawienie na zawsze? To jest całkowicie osobiste, ale większość par decyduje się na ponadczasowy klasyk, jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe” – mówi Treviso.

Ale pamiętaj, nie ma żadnych reguł i możesz być zaskoczony! „Bądź otwarty na inne style. Nigdy nie wiadomo, dopóki nie założy się go na palec” – mówi Treviso.

FAQS
Jak mogę być pewna, że kawałki nowego projektanta biżuterii są wysokiej jakości? „Przeczytaj recenzje i uzyskaj rekomendacje od przyjaciół” – mówi Treviso.
Czy to bezpieczne, aby mój pierścień wysłany z projektanta biżuterii, który znajduje się daleko? „Tak, szukaj tylko darmowej wysyłki, darmowych zwrotów i dobrych opinii. Sprawdź, czy jubiler oferuje wirtualne spotkania, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć” – sugeruje Treviso.
Czy mogę mieć mój pierścień zaprojektowany przez projektanta biżuterii, który zazwyczaj nie tworzy pierścionków zaręczynowych? „Ponieważ jest to prawdopodobnie jeden z najważniejszych zakupów w Twoim życiu, polecamy wybrać się z kimś, kto ma doświadczenie w projektowaniu pierścionków zaręczynowych” – mówi Treviso. „Nie tylko powinny być piękne, ale muszą wytrzymać próbę czasu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *