Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymać prowizję od zakupów dokonanych z wybranych przez nas linków.

Wybór osoby, która będzie stała u Twego boku w dniu ślubu jest ogromnym zaszczytem, a Ty z pewnością chcesz mieć pewność, że Twoja para młoda będzie czuła się tak samo wyjątkowo jak w tym wielkim dniu. Jeśli próbujesz zawęzić swoje wybory, pamiętaj, aby rozważyć suknie z aksamitu. Ta luksusowa, bogata tkanina staje się całosezonowym faworytem na przyjęciach weselnych w szerokim zakresie.

Poznaj eksperta

Alena Wells jest starszym dyrektorem ds. marketingu w Revelry.
Ranu Coleman jest szefem marketingu w Azazie.

„Widzieliśmy, jak aksamit naprawdę wystartował pod koniec 2019 roku i nie odchodzi w najbliższym czasie”, mówi Brides starszy dyrektor marketingu w Revelry, Alena Wells. „To świetny sposób, aby mieć unikalne i on-trend sukienki druhen, zamiast bardziej tradycyjnych tkanin”.

Ranu Coleman, główny marketingowiec w Azazie dodaje, że jeśli para chce być trochę niekonwencjonalna i zrobić więcej oświadczenia, powinni wybrać aksamitne sukienki. „Są efektowne, lekkie, miękkie i pięknie się fotografują” – mówi. Bonus: Obie ekspertki zgadzają się co do tego, że aksamit wygląda świetnie na wszystkich typach sylwetki, dzięki temu, że jest to tkanina, która dopasowuje się do figury, a jednocześnie jest elastyczna.

Od długich, luksusowych numerów po zabawne, nowoczesne midi, spójrz na kilka najlepszych aksamitnych stylizacji, które z pewnością pokocha Twoja partia ślubna.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zakupów

Szukasz aksamitnych sukienek na przyjęcie weselne? Odpowiedzieliśmy na trzy najczęstsze pytania przyszłych panien młodych podczas zakupów w tym stylu.

Jak wybrać kolor sukni na przyjęcie weselne? Weź pod uwagę miejsce, sezon i formalność przy wyborze kolorów dla swojej imprezy weselnej. „Niektóre z najgorętszych kolorów aksamitu, które obecnie widzimy to zakurzony róż i odcienie terakoty”, mówi Wells. „Widzimy również aksamitne sukienki druhen na bardziej eleganckich i ekskluzywnych weselach, głównie w czerni i paletach odcieni klejnotów”.
Jak dodać dodatki do aksamitnych sukienek na przyjęcie weselne? Podczas gdy aksamit można ozdobić w dowolny sposób, luksusowa tkanina wygląda fantastycznie z błyszczącymi detalami i eleganckimi akcentami. „Uwielbiamy bardziej glam vibe z kolczykami w kształcie kropli lub naszyjnikiem”, mówi Wells. „Aksamit wygląda również niesamowicie z futrzanymi shrugsami!”.
Na jaki sezon najlepsze są aksamitne sukienki? Podczas gdy Coleman nie sugerowałaby noszenia aksamitu w ciepłych temperaturach, obie ekspertki zgadzają się, że jest to „idealny wybór na jesień, zimę lub wczesną wiosnę”. Wells dodaje, że powinnaś „zdecydowanie wziąć pod uwagę temperaturę, gdy rozważasz aksamit”, więc upewnij się, że wypróbujesz kilka opcji przed wyborem tkaniny. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *