Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymywać prowizje od zakupów dokonanych z wybranych przez nas linków.

Niezależnie od tego, czy spotykacie się od roku czy od dekady, podarowanie prezentu na rocznicę dla swojej dziewczyny numer jeden jest niezbędne. Choć może nie zawiązaliście jeszcze węzła, wasz status jest wciąż oficjalny – jesteście parą. Uczcijcie wszystko, co dzieliliście i zbudowaliście razem, wręczając specjalny prezent z tej okazji. 

W przeciwieństwie do rocznic ślubu, nie musisz trzymać się jednego tematu, jeśli chodzi o kamienie milowe randek – co oznacza, że możesz być kreatywny! Niezależnie od tego, czy podarujesz jej luksusowy zestaw jedwabnych piżam czy zaawansowany technologicznie Fitbit, przemyślany prezent, który mówi „rozumiem cię”, przejdzie długą drogę dla kobiety w twoim życiu.

Choć wymyślenie prezentu, który mówi wszystko, może wydawać się trudne, idealny prezent dla Twojej dziewczyny jest w zasięgu ręki – a my jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Od czekoladek i kwiatów po luksusowe pudełka z kosmetykami, przeszukaliśmy rynek, aby znaleźć najlepsze prezenty na rocznicę dla głównej damy Twojego życia.

Przeczytaj dalej, aby poznać najlepsze prezenty na rocznicę dla swojej dziewczyny.

Ostateczny werdykt

Dla romantyków starej szkoły, Kinn Studio Maison Gold Oval Locket Necklace sprawi, że ona zamilknie i da Ci miejsce, aby ukryć swoje zdjęcie, które będzie trzymała blisko serca. Jeśli Twoja ukochana jest miłośniczką piękna i dbania o siebie, pudełko Simone LeBlanc Natural Beauty Deluxe Box rozpieści jej zmysły – od stóp do głów. A jeśli jest osobą, która ceni sobie praktyczne prezenty, Fitbit Versa 2 Health and Fitness Smartwatch zrobi na niej wrażenie – i sprawi, że będzie na bieżąco. 

Jakie są inne pomysły na prezenty dla dziewczyny?

Jeśli chodzi o prezenty na rocznicę, liczy się przede wszystkim pomysł. Podarowanie swojej dziewczynie czegoś, co pokaże, jak bardzo Ci zależy, jest bardzo ważne – i nie musi to być prezent w pudełku. Niektóre z najbardziej znaczących prezentów nie mogą być kupione w sklepie. Są to sentymentalne gesty, które pochodzą prosto z serca.

Na przykład podaruj jej ręcznie narysowaną mapę znaczących miejsc w waszym związku, a następnie wybierzcie się na wycieczkę, odwiedzając po drodze każde z tych miejsc. Albo zaskocz ją, gotując jej ulubiony posiłek w domu – przy świecach! Czujesz, że chcesz ją rozpieszczać? Narysuj jej kąpiel z bąbelkami i przyciemnij światła – będzie w niebie. Nie bój się myśleć nieszablonowo – niech twoje serce prowadzi! 

Czy muszę stosować się do tradycyjnych i nowoczesnych pomysłów na prezent dla dziewczyny?

Nie jest zwyczajem ani oczekiwaniem, że podczas randki będziesz podążał za tradycyjnymi lub nowoczesnymi tematami prezentów, pozostawiając okazję szeroko otwartą w kwestii obdarowywania. Jednak symbolika może nadać znaczenie Twojemu prezentowi. Na przykład, dając swojej dziewczynie pięć małych albumów ze zdjęciami, z których każdy reprezentuje rok z waszego wspólnego czasu, jest słodkim sposobem na uczczenie piątej rocznicy. 

Dlaczego warto zaufać Brides?

Współpracownik Brides Elizabeth MacLennan przeszukiwała rynki na całym świecie – i w sieci – polując na ten właściwy przedmiot przez ponad 15 lat jako stylistka rekwizytów. Czytaj: ona widziała już prawie wszystko, jeśli chodzi o prezenty! Mając wymagające oko, przy wyborze produktów bierze pod uwagę jakość, funkcjonalność i design.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *