Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymać prowizję od zakupów dokonanych za pośrednictwem wybranych przez nas linków.

Co wspólnego mają miłość i drzewa? Oba są silne i stabilne, wytrzymują trudne warunki pogodowe, a dzięki pielęgnacji i opiece rozwijają się i rosną. Dlatego właśnie drewno jest wspaniałym i znaczącym prezentem na rocznicę. Jako tradycyjny prezent z okazji 5 rocznicy, drewno symbolizuje małżeństwo, które jest solidne, mocne i trwałe. A jako prezent na każdą inną rocznicę – cóż, symbolizuje to samo! To nadaje prezentowi potężne, przejmujące znaczenie, które może zaznaczyć każdy kamień milowy w małżeństwie. 

Drewno występuje w wielu formach. Od dzieł sztuki do elementów serwujących na stole, akcesoriów do urządzeń i mebli do zapachów, drewno tworzy tak wiele części naszego świata. Podczas gdy jest to niesamowity materiał, oznacza to również, że znalezienie tej wyjątkowej rzeczy wykonanej z drewna może być zarówno łatwe, jak i przytłaczające. Zawęziliśmy je do kilku z naszych ulubionych prezentów dla Twoich bae – tych, które mają romans w swoich korzeniach i znaczenie w ich rdzeniu.

Czytaj dalej, aby poznać najlepsze drewniane prezenty na rocznicę.

FAQ

Drewno jest tradycyjnym prezentem na 5 rocznicę – symbolizuje siłę, stabilność i trwałość małżeństwa po pięciu latach. Chociaż tradycją jest dawanie drewnianego prezentu na 5 rocznicę, drewno jest wspaniałym prezentem na prawie każdą rocznicę, ponieważ jego znaczenie niesie ze sobą znaczenie, które odnosi się do każdego długoterminowego związku.

Dobrą zasadą jest, że większość drewnianych przedmiotów można czyścić wilgotną szmatką i ciepłą wodą z mydłem. Jeśli czyścisz produkty stołowe – takie jak miski do sałatek, deski do krojenia, łyżki lub przybory kuchenne – ręczne mycie ich ciepłą wodą z mydłem i osuszanie ręcznikiem zapewni najlepsze rezultaty czyszczenia i konserwacji Twoich drewnianych przedmiotów.

Poznaj eksperta

Roy Underhill jest gospodarzem serialu telewizyjnego PBS „The Woodwright’s Shop”. Uczeń tradycyjnej obróbki drewna, posiada tytuł magistra Duke University w dziedzinie inżynierii, leśnictwa i historii. Jest również autorem kilku książek o obróbce drewna. 

Dlaczego warto zaufać Brides

Brides współpracownik Elizabeth MacLennan został przeszukiwania rynków na całym świecie i sieci, polowanie w dół, że tylko prawo obiekt dla ponad 15 lat jako stylista rekwizytów. Czytaj: ona widziała prawie wszystko, jeśli chodzi o wszystkie rzeczy drewniane! Z wymagającym okiem i bystrym umysłem, bierze pod uwagę jakość, funkcjonalność i design, kiedy weryfikuje produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *